ברוכים הבאים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ברוכים הבאים

קהילת תה ועוגיות בעיצוב נחמט שלולי הכינה!
הפורום צריך החייאה, אנשים. תזמינו את החברים שלכם ותחזרו להיות פעילים.

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

תקציר לפרויקט~

Go down 
4 posters
מחברהודעה
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female
נרשם בתאריך : 24.08.08
מספר הודעות : 757

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 12:26 am

אוקיי, זה תקציר לפרויקט גדול שאני אעשה(כנראה שאני אעשה לעצמי ולא אפרסם, נראה), ורציתי לשאול את דעתכם: זה סיפור שהייתם קוראים, אתם לא חושבים שהתקציר מעצבן, הסיפור אולי נשמע לכם מעצבן?
פשוט... תגיבו. O:"

יש דברים על-טבעיים בעולמינו, דברים שהרבה לא מודעים אליהם... אפילו לא אתם, האמינו לי. כל הדברים ששמעתם עליהם - ערפדים, אנשי-זאב, בנות-ים ומה לא, רוב המידע שקיבלתם אינו נכון. איך אני יודעת עליהם יותר משהאנציקלופדיה יודעת? אני פגשתי אותם.
אני מבקשת שלא תבינו אותי לא נכון. הרי לא ייתכן כי אני האדם היחידי בעולם העצום הזה שפגש אותם, את הישויות העל-טבעיות שבעולמינו, ואתם צודקים. יש עוד כמוני, "הרספנים", אנשים שנפגשו או באו במגע עם הישויות המדוברות. אבל הם בחרו לברוח מהידע שקיבלו, יש אנשים שלא יוכלו להתמודד עם כזה דבר. זה היה מפחיד מדי, לא מוכר. הם התעלמו מהמפגש שלהם והמשיכו בחייהם עם סוד שעם השנים נשכח ותוייג כ"רגע קל של שיגעון". "מספנים" הם האנשים שהחליטו להמשיך לחיות עם הידע שקיימים דברים אחרים בעולם, אנשים כמוני.
"בכל זאת," אתם בטח אומרים עכשיו "איך זה שהמידע האמיתי לא הגיע אלינו, עם כל ה'מספנים' שיש בעולם?" והנה הסיבה לזה: למה לנו? כדי שכל ילד ברחבי המדינה יקרא את המידע הזה ויחליט להיות ציד? אנחנו לא מוכנים להקריב חיים של ילד תמים בשביל מה שיחשוב שיהיה "העבודה הכי מגניבה בעולם".
יש סיבות למה שאנחנו עושים. רוב האנשים העוסקים בציד הם אנשים שכבר נהרסו. אנשים שאין להם ברירה אחרת אלא לבחור בעבודה הזו. יש אנשים, כמוני, שיתייחסו עליה כעל נחיתות. יש אנשים, כמו וויליאם, שחושבים שזו מעין הטבה שהחיים הפילו עליהם.
עכשיו, אני מניחה שאתם חושבים "אם המידע הזה לא יצא עד עכשיו לטובת הילדים - למה את כותבת את זה?" וכפי שכבר הבנתם בודאי, יש לי תשובה לכל דבר. אלה זמנים קשים ואפלים. הגענו למצב בו אנחנו צריכים לידע את אנשי העולם, לספר לכם, שתדעו, זה חשוב. העולם שלנו מתקרב בצעדים מהירים אל קיצו, זה כבר מעבר לכוחותי לעצור את הדבר. זה תלוי בכם.

אני כותבת לכם ממקום רחוק, לאחר עשרים ושמונה שנים של עבודה, אבל לא עלי אני אספר. אני אשתמש בזוג ציידים דגולים, אחים, כדי לספר לכם על כל היצורים שאתם צריכים לדעת עליהם. כפי שכבר אמרתי, זה מעבר ליכולתי להציל את המקום הזה וזה גם מעבר לכוחותיהם של הציידים הדגולים שהזכרתי.
איני יכולה להגיד לכם איך אני יודעת מה עבר עליהם, זה מסוכן בשבילי לחשוף מידע נוסף על עצמי, אני אפילו נאלצת להשתמש בשם בדוי שהרכבתי מדמויות ואנשים אהובים ויקרים.

לאחר סיום הכתיבה, אני אפרוש מעבודתי כציידת, אפטר מכל הציוד שלי ואנשק את כל היצורים שהתחברתי איתם במהלך השנים לשלום. החלטתיי להתנתק מזה, אף כי לא מצפה לי עתיד בהיר במיוחד, אני רק מקווה שהמסר יעבור.
אני אוהבת את העולם הזה, אני בטוחה שגם אתם. בשניותי האחרונות עליו, אני לא רוצה לראות את הים הופך לאש, ולצפות איך כל האנשים נשרפים אחד אחרי השני, צורחים וצווחים. בשניותי האחרונות על העולם הזה, אני אשמח להיות באמצע אחו ירוק, כל כך ירוק.
לבסוף, אני מקווה שתמצאו את המידע הזה כשימושי ותשמשו בו בחוכמה.

אין מספיק מילים שיביעו את הערכתי,
סואי אנה לובט.

---

תגובות יתקבלו בברכה. ^^
חזרה למעלה Go down
http://toxicbrilliance.deviantart.com/
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female
נרשם בתאריך : 09.07.09
מספר הודעות : 882

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 2:35 am

לפי דעתי זה ממש מדהים
אהבתי את הרעיון
נזכרתי לפתע באל טבעי שקראתי בזה
וה-28 שנה פתאום הזכירו לי 25 שנה כמו בספר "בלי לומר שלום"
XDD טוב אני לא הקשקש

לפי דעתי זה מותח
ומרתק וכדי לך לכתוב את זה
זה יהיה משהו ממש טוב
חזרה למעלה Go down
http://www.the-mystery.tipo.co.il
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: Re: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 11:02 am

כן, את צודקת, אולי זה מזכיר את על-טבעי, אבל זה שונה! D:
אף פעם לא שמעתי על "בלי לומר שלום". ם.ם

תודה הירו ^^
חזרה למעלה Go down
Dried Ducki
Drama Queen
Drama Queen
Dried Ducki

Female
נרשם בתאריך : 17.07.08
מספר הודעות : 986

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: Re: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 11:04 am

אהבתי מאוד את הרעיון. *O*
רק כמה דברים ששמתי לב אליהם.
"יש עוד כמוני, "הרספנים""
""מספנים" הם האנשים שהחליטו להמשיך לחיות עם הידע..." - מספנים או הרספנים?
היה עוד משהו אבל אני לא זוכרת. P:
הקטע עצמו היה ממש מעניין אבל מצאתי את עצמי חוזרת על כמה משפטים כדי להבין, הוא קצת מבולגן.
אבל ממש אהבתי את הרעיון! באמת! המשיכי כך, מצפה להמשך. D:
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 3:51 pm

לפי שאני הבנתי
היא התכוונה לפי דעתי לשתי קבוצות של אנשים שונים
או שהם לא אנשים .. חחח
חזרה למעלה Go down
http://www.the-mystery.tipo.co.il
לילי-סאן
L-ophile
L-ophile
לילי-סאן

Female
נרשם בתאריך : 17.07.08
מספר הודעות : 279

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: Re: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 5:52 pm

נשמע מעניין!
גם אני כמו דאקי התבלבלתי וחשבתי ש'הרספנים' ו'מספנים' הם אותם אנשים, רק אחרי שקראתי שוב הבנתי.
אני חושבת שמה שמבלבל זה שכתבת גם בהתחלה "יש עוד כמוני" לגבי ה'הרספנים' למרות שהם שונים ממנה... ואת זה שהם שונים ממנה את מציינת רק אחר כך, אז זה לא מובן. אוף אני זאת שלא מובנת. XD;
אולי יש מילה יותר נכונה במקום ה'אבל' ב"אבל הם בחרו...". אולי... לא יודעת. אני גרועה בכתיבה. משהו כמו 'לעומת זאת' או בעצם להוסיף בסוף איפה שכתבת "'מספנים' הם האנשים..." משהו אחר כמו "אני בחרתי להמשיך לחיות עם הידע..." ומכאן כבר תמציאי משהו.
ועוד משהו, המשפט הזה: "אני אפילו נאלצת להשתמש בשם בדוי שהרכבתי מדמויות ואנשים אהובים ויקרים."... משהו בו מפריע לי. לא ניראה לי שאכפת לי כל כך שהשם הבדוי שלה מורכב מאנשים אוהבים ויקרים... או כל דבר. אלא אם זה קשור איכשהו לדמויות שיבואו בעתיד?
בעיקרון נשמע טוב. D:
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: Re: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySat Jul 18, 2009 7:47 pm

דאקי - זה שני קבוצות של אנשים. O:
ובעיקרון אתן צודקות, למרות שטכנית היא שייכת לשתי הקבוצות. אני צריכה לחדד יותר את הגבולות של כל קבוצה~
הקטע עם השם הבדוי שלה קשור לדמויות שיבואו בעתיד. בגלל זה "אנשים אהובים וקרים"(צריכה להוריד את המילה "דמויות").
ותודה על התיקונים וההגבות D:
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

תקציר לפרויקט~ Empty
הודעהנושא: תקציר לפרויקט~   תקציר לפרויקט~ EmptySun Jul 19, 2009 2:30 am