ברוכים הבאים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ברוכים הבאים

קהילת תה ועוגיות בעיצוב נחמט שלולי הכינה!
הפורום צריך החייאה, אנשים. תזמינו את החברים שלכם ותחזרו להיות פעילים.

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

דיבור חופשי.

Go down 
+15
Tonks
yoshihero call me hero
Miwako SOPHIE
E-chan
Dartsama
Shana
^_^ Chii
סאקורה
Lyra
Super KATLYN
Kannabi
LovelessA
לילי-סאן
Taiyou
Dried Ducki
19 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
מחברהודעה
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female
נרשם בתאריך : 11.01.09
מספר הודעות : 614

דיבור חופשי. - Page 32 Empty
הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 2:12 pm

אוה, כן. טעות שלי. ~
אני אלך לספריה בימים הקרובים.
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female
נרשם בתאריך : 24.08.08
מספר הודעות : 757

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 3:50 pm

ראיון עם ערפד!@!@#%%$#@
ראיתי רק את הסרט, אבל זה כזה...אעאהעהא. אני כל כך אוהבת את הסרט הזה.
כל פאנגירלז של טמטומים(LOL, זה הגיע אלי פתאום XD) אני שולחת לראות את הסרט הזה בשביל סיפור ערפדים אמיתי.
חזרה למעלה Go down
http://toxicbrilliance.deviantart.com/
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female
נרשם בתאריך : 17.07.08
מספר הודעות : 439

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 4:21 pm

אחד מסיפורי הערפדים היחידים שבאמת נכתבו טוב, הא? P:
חזרה למעלה Go down
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 8:23 pm

שאלה.
אני מורידה מברשות לפוטושופ ומתקינה אותם על הפוטו. אח"כ אני יכולה למחוק את הקבצים עצמם מהמחשב? ם:
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female
נרשם בתאריך : 23.09.08
מספר הודעות : 386

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 9:25 pm

היי אנשים! אני חיהSmile
סליחה על החוסר קשר..:/
ואיצ'אן אני לא יודעת לענות לך><
חזרה למעלה Go down
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 07, 2009 10:25 pm

מישהי באה מחר לאייקון? ם:
אני אהיה שם, חפשו אותי. ~
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyThu Oct 08, 2009 1:19 am

טאי - אכן כן.~
איצ'אן - אני תמיד מוחקת אותם מהמחשב אחרי שהתקנתי על הפוטושופ, הכל עובד פיקס, גם עם גרדיאנטים ועם הכל. ^^ אבל זה לא רעיון חכם עם יש לך פוטושופ בנזונה שמחליט יום אחד למחוק את כל המברשות סתם ככה, מניסיון. >> LOL, אבל אני עדיין מוחקת אותן~
ולא, אני לא הולכת לאייקון.
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyThu Oct 08, 2009 5:44 pm

יופי, סוף סוף סיימתי לכתוב את הפרולוג שהתחלתי לכתוב אתמול בערב! יאי! עכשיו צריך לעבור עליו שוב. XD;
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyThu Oct 08, 2009 11:32 pm

לשלוח לי פרולוג עם אדם חתיך! *^*
חזרה למעלה Go down
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyFri Oct 09, 2009 10:29 pm

הטימטום חוגג לו. ~ מה זה פרולוג? ^^'
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptySat Oct 10, 2009 2:56 am

הקדמה \ פתח דבר \ מה שכותבים לפני שהעלילה עצמה מתחילה. ם:
חזרה למעלה Go down
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptySat Oct 10, 2009 2:53 pm

ההא. שיעור ספרות בכיתה ז'. ם:
יש לזה עוד שם?
אני לא מצליחה להוריד כלום מAnime Eden.~ >:
איזה עוד אתרים יש?

עריכה:
אני מוכנה לאכילה! וייפי! D: <
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female
נרשם בתאריך : 09.07.09
מספר הודעות : 882

הודעהנושא: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptySun Oct 11, 2009 1:58 pm

היה ממש מגניב באייקון
חזרה למעלה Go down
http://www.the-mystery.tipo.co.il
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptySun Oct 11, 2009 2:43 pm

הוו כן! D: <
גם אני הלכתי. למה לא נפגשנו? ;__;
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyMon Oct 12, 2009 10:33 pm

יש פרולוג, שזה כמו שטאי אמרה הקדמה, לפני העלילה וכאלה ויש גם אפילוג שזה אותו הדבר, רק בסוף, כאילו כמו אחרית דבר ושמות אחרים מופלצים שכאלה.~
LOL, שיעור ספרות? XD

קיצר, מישי רוצה לדבר על אנימות? O: אני רוצה לדבר על אנימות. 3:
חזרה למעלה Go down
Dried Ducki
Drama Queen
Drama Queen
Dried Ducki

Female
מספר הודעות : 986

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyTue Oct 13, 2009 8:10 am

דברי. D:
אילו אנימות אתן רואות בימים אלו?
חזרה למעלה Go down
E-chan
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
E-chan

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyTue Oct 13, 2009 3:28 pm

'ני רוצה את נואאין, הוסט קלאב, האני&קלובר ואני רוצה להתחיל לראות את אנימות הסתיו. 3:
מה אתן רואות? D: <
חזרה למעלה Go down
Dried Ducki
Drama Queen
Drama Queen
Dried Ducki

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyTue Oct 13, 2009 4:13 pm

תאמת הייתי בהפסקה לא מוגדרת של צפייה באנימות. O:
אפשר לומר שהתעצלתי לראות, אבל עכשיו עשיתי קאמבק מטורף יחד עם האנימות החדשות!
אז כל מה שאני רואה עכשיו הן 4 אנימות סתיו טריות; פיירי טייל, קימי ני טודוקה, ניאן קוי וקובאטו. D:
האני אנד קלובר זאת האנימה האידיאלית בשבילי, יש בה את כל הז'אנרים שאני הכי אוהבת.
Slice of Life + Romance + Comedy = השילוב האהוב על דאק. *O*
ובגלל זה אני רואה כבר שקימי ני טודוקה תהפוך לאחת מהאנימות האידיאליות שלי!

עריכה: ואה! גם מהוסט קלאב נהנתי! אחת האנימות הראשונות שראיתי. D:
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 14, 2009 1:19 am

גאד, הרגע סיימתי לכתוב מאמר שלם שצריך להביע בו דעה (אחת או אחרת ואני בחרתי באחרת), והייתי צריכה לחפור על למה ספורט בקרב כלל האוכלוסיה הוא חשוב ולמרוח את כל זה על עמוד וחצי ולכתוב נימוקים, דוגמאות, יתרונות, חסרונות וקקה אחר! היד שלי כאובת! >:
נתנו את זה לחופש, אבל שכחתי מזה ונזכרתי שצריך לעשות את זה לפני שעתיים, וזה למחר. P:
*עושה דפים באנגלית שגם היו לחופש ואחר כך תצטרך לסיים לקרוא את המחזה אנטיגונה לשיעור ספרות מחר ;__;*
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 14, 2009 3:47 pm

וואה, מסכנה טאי... @____@

אני כרגע רואה סמוראי צ'מפלו, חטאי קשארן, האני & קלובר, ויש עוד שלוש אנימות שהתחלתי ואני עוד צריכה להמשיך שהן סול איטר, שקצת נגמר לי מזה, וולפס ריין שצריך לראות, ו-Lemon Angel Project שזה בהחלט דבר שאפשר לוותר עליו, אני לא בטוחה בכלל למה התחלתי לראות את זה. XD
בקרוב אני אתחיל קובאטו, היגורשי, והוסט קלאב. -^^-
חזרה למעלה Go down
Dried Ducki
Drama Queen
Drama Queen
Dried Ducki

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyWed Oct 14, 2009 4:02 pm

נאמ, בוא נתחיל דיון! מה הן האנימות האהובות עליכן? D:
מי שטרחה לקרא את חפירותי בהודעות מעליי יודעת כבר מה הז'אנרים האהובים עליי (Slice of Life ,Romance,Comedy וגם Josei שלא הזכרתי למעלה ם: )
אז בהתאם לכך האנימות האהובות עלי הם פחות או יותר בז'אנרים הללו;
האנימה שתמיד אהבתי ואני כנראה תמיד אוהב - קודומו נו אומוצ'ה (Kodomo no Omocha) או בקיצור קודוצ'ה (Kodocha).
האנימה השניה האהובה עלי היא האני אנד קלובר (Honey and Clover), בעיקר העונה הראשונה. D:
האנימה השלישית והאחרונה היא טוראדורה (ToraDora).
אלה הן שלושת האנימות שתמיד נשארו האהובות עלי, מרגע הצפייה! ברור שהיו עוד כמה שהיו במעמד הזה אבל הם לא היו מספיק אהודות כדי להשאר בפייבוריט שלי. D:
בנתיים אני מחכה שקימי ני טודוקה תמשיך ותעלה על הצפיות שלי ותהפוך לקבועה אצלי במועדפים!
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyThu Oct 15, 2009 5:19 pm

דאמ, אני שונאת לבחור פייבוריטים. O:
חוצמיזה שגם לא ראיתי כל כך הרבה דברים שיש לי יותר מדי אפשרויות, אבל ננסה, יאללה. 3:
הז'אנרים האהובים עלי(גם בסרטים, לרוב O: ) הם: פסיכולוגיה, קצת מתח, קצת קומדיה(אבל לא משולב בתוך סדרות דרמה וכאלה, כאילו סדרה שהיא קומדיה פשוט) ומאוד דרמה וטרגדיה. כן, הכל מהכל. XD אני לא ממש מתה על שונן ובכלל היאוי, יורי ושאר ירקות אני לא אתחיל לדבר על השנאה העזה. P:
הסדרה האהובה עלי היא, איך לא, דת' נוט(Death Note), ואיפשהו אחריה הראשונה שבולטת לי לראש היא ג'יו הו סאי(ידועה בעוד כמה שמות, Jyu Oh Sei), וכמובן כמובן חטאי קשארן(Casshern Sins) או פשוט קשארן שזה משהו מיוחד אצלי בלב. ;;
ובסרטים זה בהחלט חרבו של הזר(Sword of the Stranger) שלוקח את המקום הראשון. P:

בואו נגיד גם שנואות כדי להזהיר בננות אחרות. O:
אל תראו את "כשהשחפים בוכים" Umineko no Naku Koro ni שבפרק 7 החלטתי שנמאס לי מהטימטום. זאת סדרה שבאמת מנסה להיות חכמה וכל כך לא הולך לה וכל העיצוב דמויות זוועתי ביותר, בייחוד של הדמות הראשית שהופך את הסדרה לקשה יותר להתחבר ולאהוב. קיצר - לא לראות.
אם אתם שואלים אותי גם קליימור(Claymore) נכשל בעיצוב דמויות - הדמויות הראשיות היו בלתי נסבלות בשבילי, ולא שווה צפיה, אבל כנראה שאני היחידה בעולם שחושבת ככה מאחר והסדרה הזו כל כך פופולארית. P:
כמו כן, רק אם חשבתן על זה, אל נא תראו את הסרטים: Eternal Family ו-Boku wa Imouto ni Koi wo Suru, ולחובבי אלפן לייד: אין לכם למה לצפות מה-OVA, סתם פרק. P:

אגב, ראיתי פרק ראשון של קובאטו ולאדעת, לא ממש אהבתי. ><

~הפסקתי לחפור~
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyFri Oct 16, 2009 5:42 pm

דווקא אני אהבתי קליימור... ם: לדעתי הכל בסדר עם העיצוב של הדמויות... ואם את מדברת על הקליימוריות, אז איך שהן נראות זה בכוונה, הרי הכניסו בתוכן... מפלצות? או וואטאבר שזה היה שם...
ומה שרשמת לפני אלפן לייד, בוקו ווא אימוטו... זה "אני אוהבת את אחותי הקטנה"? אם כן, טוב, הרעיון עצמו שתאומים מאוהבים זה בזה זה די מחליא, אבל הצלחתי להתעלם קצת מהעובדה הזאת וסך הכל נדמה לי שזה היה נחמד... או שאני זוכרת לא נכון...
חזרה למעלה Go down
Dried Ducki
Drama Queen
Drama Queen
Dried Ducki

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyFri Oct 16, 2009 6:42 pm

אני קראתי את "אני אוהב את אחותי הקטנה", וכמו שטאי אמרה, זה דיי מחליא אבל דווקא מצאתי את עצמי נהנת קצת. ם;
בקשר לקובאטו, אנשים רואים את הסדרה מהסוג הזה (...ילדותי ודיי משמעם) רק בגלל שזה קלאמפ.
מתחילת הפרק הראשון יחלתי שזה יגמר, אבל רק בגלל שהפרק הראשון של קימי ני טודוקה היה הבא בתור, אז לא ממש שמתי לב לפרק עצמו. XD
את הפרק השני ראיתי וחשבתי שאני אתן לזה עוד צ'אנס ואם יהיה ממש משמעמם - אני אפרוש.
חשבתי על זה, לפעמים אנשים רואים אנימות מסוימות כי הם "צריכים" לא כי זה מעניין אותם. זה מוזר, לא?
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: דיבור חופשי.   דיבור חופשי. - Page 32 EmptyFri Oct 16, 2009 7:12 pm

טאי, לא דיברתי על מראה, התכוונתי לדמויות עצמן, חוצמיזה שהעלילה לא עניינה אותי ממש, כאילו היא לא משכה אותי. נגיד פרק 3 נגמר במתח וזה הפרק שהפסקתי לראות - פשוט לא עניין אותי מה שקורה שם. ם.ם
וכה, זה "Tני אוהב את אחותי הקטנה", ושוב, לא בגלל הרעיון הכללי שכן, הוא מחליא אותי והצלחתי להתגבר, זה פשוט גם איך שעשו ההתנהגות של האחות די מטומטמת לפי דעתי. לאדעת, ראיתי ממזמן. O:
ואני בדיוק עכשיו באמצע הפרק השני, נראלי שאני אמשיך לראות רק בשביל הקטעים המצחיקים ופוג'ימוטו החתיך.~
כה, אני פעם הייתי כזאת שהקטע היה לסמן וי פשוט על האנימה, אבל כבר לא. 3:
חזרה למעלה Go down

דיבור חופשי.
חזרה למעלה 
עמוד 32 מתוך 37לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
 Similar topics
-