ברוכים הבאים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ברוכים הבאים

קהילת תה ועוגיות בעיצוב נחמט שלולי הכינה!
הפורום צריך החייאה, אנשים. תזמינו את החברים שלכם ותחזרו להיות פעילים.

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

קטע ,מה אני עוד יכולה לומר?

Go down 
2 posters
מחברהודעה
סאקורה
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
סאקורה

נרשם בתאריך : 30.08.08
מספר הודעות : 237

קטע ,מה אני עוד יכולה לומר? Empty
הודעהנושא: קטע ,מה אני עוד יכולה לומר?   קטע ,מה אני עוד יכולה לומר? EmptySat Oct 04, 2008 9:29 pm

זה מן המשך לקטע שפירסמתי ," אבל הלב רוצה אחרת" ,ואני יודעת שזה פתאום הפך לגוף ראשון,אבל יש לזה משמעות ואני לא ממש יכולה להסביר אותה~
אז, תהנו:
אני עולה לאוטובוס ,יושבת באחד הכיסאות,מביטה דרך זכוכית החלון, בתים נפרשים מולי,בתים רבים,אנשים הולכים ובאים, האוטובוס מתחיל לנסוע, כעבור כמה דקות נעצר בתחנה הבאה, לפתע אני שומעת קול מוכר, את קולך שלך.
אתה מתיישב כיסא מולי , שואל מה שלומי,ואני עונה לך ששלומי טוב, שתיקה עוברת בינינו,אף –אחד מאיתנו לא פוצה את פיו, עד שאתה קם ממקומך ,ואומר ששמחת לראותי ושאתה חייב לרדת כי זו התחנה שלך, אתה מתקדם לעבר דלת האוטובוס, הדלת נפתחת ,אתה מביט בי ומחייך ואני? אני רק מנופפת לך לשלום, אתה יורד מהאוטובוס, משאיר אותי, אם השאלה הזו,אם התהייה הזו, משהוא בתוכי לא אפשר לשאול אותך את השאלה הזו,השאלה שכל-כך רציתי לשאול בעודי נועצת חזרה מבט בזכוכית החלון, השאלה שכל-כך רצתי לדעת את התשובה לה-
האם אתה עדיין אוהב אותי?
חזרה למעלה Go down
LovelessA
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
LovelessA

Female
נרשם בתאריך : 17.08.08
מספר הודעות : 644

קטע ,מה אני עוד יכולה לומר? Empty
הודעהנושא: Re: קטע ,מה אני עוד יכולה לומר?   קטע ,מה אני עוד יכולה לומר? EmptyWed Nov 05, 2008 6:31 pm

>W< בראבווו !!!
(תסלחי לי אבל אני לא אדם מחזאי כל כך.. אני לא טובה בהבעת דעות...)
בכל מקרה, אהבתי מאוד מאוד! את כותבת ממש יפה!! D: כל הכבוד.
אני אשמח להמשך ~ @ W @ חיחי
חזרה למעלה Go down

קטע ,מה אני עוד יכולה לומר?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1