ברוכים הבאים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ברוכים הבאים

קהילת תה ועוגיות בעיצוב נחמט שלולי הכינה!
הפורום צריך החייאה, אנשים. תזמינו את החברים שלכם ותחזרו להיות פעילים.

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

מה אתם לא אוהבים בסיפורים?

Go down 
+4
Tonks
Lyra
pasko
Taiyou
8 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female
נרשם בתאריך : 17.07.08
מספר הודעות : 439

מה אתם לא אוהבים בסיפורים? Empty
הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyThu Jul 16, 2009 7:59 pm

טוב, חלק מכם כבר יודעים שאני מתכננת לפתוח אתר בטיפו שקשור באתרי סיפורים. באתר, בנוסף לדברים אחרים, יוצגו מנהגים לא טובים של הכותבים בטיפו (טעויות שחוזרות על עצמן בסיפורים רבים בטיפו כי כולם שם קוראים אצל כולם ומושפעים מהכתיבה של כולם), הסברים למה זה לא בסדר ותיקונים.
אז מה שרציתי לשאול אתכם זה מה אתם לא אוהבים לראות באתרי הסיפורים בטיפו? איזה משהו מציק ראיתם מספר פעמים בסיפורים שונים?
אני כרגע כותבת לעצמי על דפים דברים שאני ראיתי (ונשמרו בזיכרון המסכן שלי), וגם עוברת בכל מיני סיפורים ורואה טעויות אז כותבת גם אותן. XD;
חזרה למעלה Go down
pasko
עוגייה באפייה
עוגייה באפייה
pasko

Female
נרשם בתאריך : 13.07.09
מספר הודעות : 86

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyThu Jul 16, 2009 11:09 pm

אממ..הוו את זה שיש מלא סיפורים עם כוחות ובית ספר לכוחותX______________X
האמת אני בין אלו שמושפעות..חחח ויש לי שגיות כתיב וכאלה אז תרחמי על אנשים כמוני^^'
ובהצלחה עם האתרD:
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female
נרשם בתאריך : 24.08.08
מספר הודעות : 757

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 2:12 am

אממ... וואי, יש מלא דברים. = =
טוב, כרגע עולים לי כמה דברים שהכי הכי מציקים לי: הקטע של הארכת סימני פיסוק(זה או נקודה אחת או שלוש, ואנשים לא מודעים לזה כנראה), שגיאות כתיב(גם כאלה של הקלדה), בדיאלוג לרדת שורה, זכר ונקבה בפעלים וכאלה.
בטח תוכלי למצוא כמה דוגמאות מהפורום של הסיפורים~
אה כן, ואם אפשר, אל תשימי דוגמאות מסיפורים שלי. ^^"
חזרה למעלה Go down
http://toxicbrilliance.deviantart.com/
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 10:23 am

אם אני אצטרך דוגמאות, אני אמציא כאלה. P:
באמת הקטע של בתי ספר קסומים זה חרוש, אבל זה בסדר אם יש רעיון מקורי כלשהו. יש הרבה סיפורים בהם יש בית ספר קסום, לא ספציפי - הכל יכול להיות בו וכל דבר אפשר לעשות בעזרת כל קסם שהכותבים של הסיפורים האלה ירצו. זה לא מיוחד וזה לא נותן גבולות ואז הכותב יכול לעשות מה שמתחשק לו, מתי שמתחשק לו, וזה לא ממש מעניין ככה (כמו שיכול פתאום במצב ללא מוצא לצוץ איזה כוח נסתר בדמויות הראשיות, או שהן פתאום ישנו צורה בפעם השלישית למשהו עוד יותר חזק, ואז ינצחו את הרשע בסיפור...).
גם לי יש סיפור עם בית ספר קסום שכתבתי לפני שנתיים ("לאורן" זה מלפני שנתיים?), וגם אז היה לו גבולות (זה היה רק עם יסודות), אבל אני כנראה הולכת לשנות אותו לגמרי כי אני משלבת אותו עם עוד רעיון שלי. זה יהפוך אותו לשונה ומיוחד מאוד. 3:

אני רעבה.
נ.ב. מאז לאורן עלו לי הרבה רעיונות הרבה יותר טובים שלא קשורים בבתי ספר, למרות שגם הם פנטזיה (הו, פנטזיה *-*).
חזרה למעלה Go down
pasko
עוגייה באפייה
עוגייה באפייה
pasko

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 11:56 am

זה נכון,גם הקטע שפתאום יש לדמות הראשית עוד כוח זה חרוש...
הוו נשמע חמוטD:,את תפרסמי אותו שוב?
האמת שאני מעולם לא כתבתי סיפור עם בית ספר לכוחותXD,כי הסגנון שלי זה יותר לדברים הזוים אבל שיכולים לקרות במצאיות או פנטזיה אבל בדרך כלל מלחמות בין שדים\מלאכים\ערפדים\אנשים בעלי יכולות שבאירגון פשע(אל תשאלו._.)
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 1:12 pm

כן, סיפור צריך לתכנן מראש ככה שהכל יתאים ולא יפליצו פתאום שיש לדמות הראשית איזשהו משהו מיוחד כדי שתוכל להביס את אדון הרשע כי לא חשבנו על זה קודם. P:
לאורן כבר שנתיים?... פשש...
נו, אז תיישמי כבר את הרעיונות האלה! O<

אה כן, והנה עוד משהו שנהיה נדוש בדיוק כמו סיפורי פנזטיה על בתי ספר: סיפורים על ערפדים. זה באמת נדוש כבר ורק כדי שהעולם ידע - הערפדים שיש בדימדומים זה לא ערפדים אמיתיים!
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female
נרשם בתאריך : 23.09.08
מספר הודעות : 386

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 2:21 pm

אני שונאת את זה שכל אתר שני בטיפו הוא אתר הרשמה, או שכל סיפור שני בטיפו הוא סיפור חובבני על ילדה שאיכשהוא הולכת לבית ספר לכוחות ואין בסיפורים האלו בדר"כ שום דבר מעניין או יוצא דופן משאר הסיפורים האחרים=.= זה מוציא אותי מדעתי.
ד"א, יש עוד אתרים כאלה בטיפו בכלל?XD
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 2:43 pm

יש הרבה, טונקס.
80% מהסיפורים שיש בטיפו הם על בתי ספר לילדים עם כוחות, זה מה שאני נוכחתי לדעת. ורובם גם סיפורים הרשמה. אני לא אוהבת סיפורי הרשמה בגלל שכשנותנים לאחרים להתערב לך בסיפור, זה יוצא לא טוב. בנוסף גם הם עושים את הדמויות מאוד דומות אחת לשנייה ויש לכווולם עבר דרמטי ועצוב, והם מנסים להפוך את הדמויות שלהן להכי בולטות והכי טובות - אבל בסיפור לא כל הדמויות יכולות לבלוט, ולא לכל אדם שני יש עבר עצוב, ולא לכל בחורה יש חבר שהיא יודעת שהיא תהיה איתו מהפעם הראשונה שהיא ראתה אותו... הקיטש. XD;
סיפורים כאלה הם כל כך ווינקס סטייל... אני זוכרת שבעונה הראשונה (הו כן, הייתי רואה ווינקס עד שלב מסויים) זה היה נחמד, עלילה די טובה, דמויות מגוונות, הייתה רומנטיקה ובכל זאת היו בעיות... אבל הם כל כך מתחו את זה והמשיכו את זה לעונה שנייה (בטח בשביל הכסף... מהעונה השנייה זה כבר כל כך היה נדמה לי שהם לא חשבו על זה מההתחלה כי הם התחילו להמציא שטויות כמו שינוי צורה שלא הוזכר בכלל בעונה הראשונה) ואז גם נוספו עוד בנים כדי שלבנות שלא היו חברים בעונה הראשונה, יהיו חברים בשנייה. ומה שהכי דפוק בווינקס, זה שהם המשיכו את זה לעונה שלישית שהייתה הכי גרועה. פה כבר בכלל זה לא היה הגיוני בגרוש כי היה שינוי צורה שלישי שגם לא הוזכר - לא בעונה הראשונה, ולא בשנייה.
אכזבו אותי גם בתור ילדה עם סיפורים חסרי עלילה מסודרת! :I (הו כן, גם אז שמתי לב לפרטים)
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyFri Jul 17, 2009 11:36 pm

בקשר למה שאמרת על הווינקס - דוגמא אפילו יותר מצויינת זה סדרת סרטי "המסור", ואל תסתכלו עלי ככה או משו בבקשה, אני נהנית מסרטי אימה, יש אנשים כאלה בעולם, והם לא בהכרח חולניים. >>
קיצר, הקטע הרע בסרטי המסור שהפך את זה לחרא חרא חרא של סדרת סרטים זה הקטע שזה איבד ה-כ-ל והעובדה שהם היו צריכים להגיד שלום יפה בסרט השלישי ולעשות טרילוגיה. הסיבה לכך זה שמהתחלה ראו שלא תיכננו כלום בשיט וכל פעם המציאו דברים ועוד דברים שסתם סיבכו את העלילה כדי שיהיה להם איך להמשיך אותה. בסרט השלישי הרוצח(ג'יגסו) בכלל מת והם ממשיכים על ה"יורש" שלו עאלק. חוצמזה שבסרט השלישי הם אומרים לך על דברים שקרו ועל דמות שהייתה עוד לפני הסרט הראשון. קיצר הם קשרו את כל הסרטים אחד בשני ובסוף סתם יצא סבטוחה מגעילה ומטומטמת. (עד הסרט השלישי הכל היה אדיר לחלוטין)
עצוב לי לראות שלפני יומיים יצא הסרט החמישי.
סליחה על החפירה~
בכל אופן, זה מעצבן. = =
ואני מסכימה לחלוטין עם סיפורי הרשמה, אבל לפעמים אני מרגישה שרק ככה אנשים יתעניינו בסיפור שאני מפרסמת בטיפו - רק אם גם להם יש חלק בו.
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female
נרשם בתאריך : 09.07.09
מספר הודעות : 882

הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptySat Jul 18, 2009 2:28 am

כאילו אני דווקא חושבת שתלוי סיפור הרשמה
אם הסיפור אם יותר מידי דמויות כי אתה רוצה שיקראו זה דיי דפוק
אני נהנת לכתוב סיפורי הרשמה בגלל דמויות שנותנות לי השראה
אבל אני שונאת את כול הקטע שמישהו רוצה שהדמות שלו הכי תבלוט וככה הוא עושה לה עבר טראומטי לחלוטין
ולדוגמא שיש יותר מידי אדישים לדוגמא סיפור רצח סבבה מסתורי ואדיש הגיוני
אבל יותר מדמות אחת לפי דעתי זה נורא
עדיף שתהיה דמות אחת גג שתיים שיהיו

ואני יודעת על האתר שאת בונה טאיו הרבה זמן נתתי לך מלא כתובות XDD

מה עוד ששנוא
אליי שגיאות כתיב אפשר לוותר כי הרב בטיפו רק עוד ילדים עם בעיות קשב וריכוז וברור שעוד בגיל הזה יש שגיאות
אמ.... הקטע שכבר מראש יש דמות אחת שתהיה עם דמות אחרת
ולא אין מישהו באמצע אין עוד חבר
יש דמות אחת שאותו בחור יהיה איתה מלכת התחילה
ולא יהיו ביניים כלום רע רק טוב
בלי בגידות בלי ריבים בלי כלום זה מעצבן

אה וטאיו נראה לי שאני צריכה לשלוח לך עוד אתרים בטיפו אישי אז תהיה מוכנה O___O

אמ... מה עוד
בית הספר לכוחות זה חרוש
עשיתי אחד לפני איזזה שנה וחצי או יותר
שעוד לא היו בכלל סיפורי בית ספר לכוחות
חוץ מלארון ובאתר שלי
ובעוד מעט ספורים

הקטע שמתקדים רק בדמות הראשית ומעבר לזה בכלל לא
ואני לא מדברת על ההתחלה שהדמות הראשית היא מרכזית
אני מדברת שרק היא שם
דמויות אחרות תמיד איתה
היא תמיד בעיניים
ואני מדברת על סיפורים שהם לא גוף ראשון
ואין כאילו שיחות עם אנשים ספורים בלעדיה
על משהו רציני
זה רק היא והיא והיא

עריכה:ושרק יש בנות בסיפור ואין כמעט בנים
זה ככה במיוחד בהרשמה ובעוד סיפורים
זה מעצבן אותי שאין כמעט בנים זה משגע
למרות שאני נמשכת לבנות
זה עדיין משגע שאין בנים ><

נראה לי שזהו
סורי על החפירה
כבוד(ערסים XD) על מי שקרא את זה
חזרה למעלה Go down
http://www.the-mystery.tipo.co.il
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptySun Jul 19, 2009 7:27 pm

Taiyou כתב:
יש הרבה, טונקס.
80% מהסיפורים שיש בטיפו הם על בתי ספר לילדים עם כוחות, זה מה שאני נוכחתי לדעת. ורובם גם סיפורים הרשמה. אני לא אוהבת סיפורי הרשמה בגלל שכשנותנים לאחרים להתערב לך בסיפור, זה יוצא לא טוב. בנוסף גם הם עושים את הדמויות מאוד דומות אחת לשנייה ויש לכווולם עבר דרמטי ועצוב, והם מנסים להפוך את הדמויות שלהן להכי בולטות והכי טובות - אבל בסיפור לא כל הדמויות יכולות לבלוט, ולא לכל אדם שני יש עבר עצוב, ולא לכל בחורה יש חבר שהיא יודעת שהיא תהיה איתו מהפעם הראשונה שהיא ראתה אותו... הקיטש. XD;
סיפורים כאלה הם כל כך ווינקס סטייל... אני זוכרת שבעונה הראשונה (הו כן, הייתי רואה ווינקס עד שלב מסויים) זה היה נחמד, עלילה די טובה, דמויות מגוונות, הייתה רומנטיקה ובכל זאת היו בעיות... אבל הם כל כך מתחו את זה והמשיכו את זה לעונה שנייה (בטח בשביל הכסף... מהעונה השנייה זה כבר כל כך היה נדמה לי שהם לא חשבו על זה מההתחלה כי הם התחילו להמציא שטויות כמו שינוי צורה שלא הוזכר בכלל בעונה הראשונה) ואז גם נוספו עוד בנים כדי שלבנות שלא היו חברים בעונה הראשונה, יהיו חברים בשנייה. ומה שהכי דפוק בווינקס, זה שהם המשיכו את זה לעונה שלישית שהייתה הכי גרועה. פה כבר בכלל זה לא היה הגיוני בגרוש כי היה שינוי צורה שלישי שגם לא הוזכר - לא בעונה הראשונה, ולא בשנייה.
אכזבו אותי גם בתור ילדה עם סיפורים חסרי עלילה מסודרת! :I (הו כן, גם אז שמתי לב לפרטים)

חח כן! זה כ"כ מגוחך! לכל אחת יש חבר, עבר אפל שגרם לה להיות מופנמת ומסוגרת (הו, הנדושות!) ומן קומפקטיות כזאת שגורמת לדמות לשדר לא יותר מסתמיות שטחית ביותר lol
אני לא אוהבת סיפורי הרשמה, כי אני לא אוהבת שמתערבים לי בסיפור, גם בגלל הסיבה שאמרת, וגם בגלל שאני לא אוהבת שיוצרים לי ת'דמויות. 'זתומרת- הלו?! זה הסיפור שלי!XD ואם אח"כ אני מפרסמת אותו כי הוא מוצלח או משהו, אז מה עם זכויות היוצרים והכל?
חחXD חוצמזה שאי אפשר להתחבר ככה לדמויות, אם הן לא שלך...
ולגבי בנות ווינקס- לא ראיתי את זה, מהסיבה הפשוטה שאין לי כבליםXD אבל אני מכירה את זה, באופן כללי, ובטח גם אני הייתי רואה את זה...
ולגבי העניין של הקיטש- את לגמרי צודקת. זה מבחיל lol חוצמזה שתמיד הקשר של הדמות עם החבר שלה הוא גם, שטחי ביותר, והדמות של החבר היא תמיד כ"כ מושלמת, מושלמת באופן מבחיל.
מבחינתי, סיפורי הרשמה הם סתם לכיף, כמו איזה עולם וירטואלי או משהו..
סליחה על החפירה ^^"
חזרה למעלה Go down
לילי-סאן
L-ophile
L-ophile
לילי-סאן

Female
מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptySun Jul 19, 2009 9:28 pm

אותי מעצבן שבאמת בסיפורי הרשמה כל הדמויות יוצאות אותו הדבר - בישים עם עבר קשה או בנות מופנמות שפתאום מגלות ___ (השלם) והופכות לחמודות, מושלמות ופופולריות. ותופסות את הבישי.
ועוד משהו, זה שהמון כותבים בסיפורים שלהם לדוג':
"רוני צעקה 'לאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!?!@! ואז הלכנו לקניון..."
1. במקום תיאור משתמשים בהכפלת אותיות, היא כותבת כמו שהיא מדברת עם מישהי במסן.
2. אין סגירה של הציטוט.
3. ממשיכים מדבר אחד לשני ואין קשר.

אני זוכרת שאת שלושת הדברים האלו ראיתי בסיפור אחד וזה פשוט חירפן אותי. אני אנסה למצוא אותו.
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptySun Jul 19, 2009 9:55 pm

לילי, אוי, אלה הסיפורים שמסוכן להתקרב אליהם. הם אלה שנכתבים ע"י פקאצות שלא יודעות איך נראה ספר פתוח... נתקלתי בכמה כאלה בחיי.
בעיקרון הרבה מהן כותבות את זה כתוספת באתר המאוד-כללי שלהן כדי להשוויץ בחוכמה שלהן. D:

וטונקס, אל תבזבזי את זמן השיעמום שלך על ווינקס, באמת שזה יהרוס לך את מצב הרוח. אם את רוצה סדרת אנימציה מהסגנון הישן, תראי וויטץ'! (W.I.T.C.H) לא מזמן סיימתי לראות את העונה השנייה שלא טרחו להעלות לטלוויזיה אחרי העונה הראשונה. זאת באמת אחת הסדרות המצויירות הלא-יפניות הבודדות שנהנתי מהן.
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptySun Jul 19, 2009 11:24 pm

התעלמו מההודעה הארוכה שלי כמו שחשבתי T^T
אני ראיתי וויטץ זה היה נחמד
חזרה למעלה Go down
LovelessA
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
LovelessA

Female
נרשם בתאריך : 17.08.08
מספר הודעות : 644

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyMon Jul 20, 2009 1:46 am

ואווו זאת היתה חתיכת עבודה לקרוא את כל ההודעות הארוכות האלו @ _ @ אבל עשיתי זאת..
יושיהירו קראתי גם את שלך 3:
וזה הדבר היחידי שמעצבן אותי.. זה ה'עבר הטראומטי' של כל(אבל כל..) דמות ראשית באיזשהו סיפור..
אני לוקחת משהו לא קשור אבל רק לפואנטה.. נארוטו..
יש שם מישהו ש'לא' חי חיים בלי טרואמות?? ^^"
(לא שיש לי משהו נגד נארוטו, להיפך אני רואה את זה כל יום בערוץ הילדים ב- 9 בערב XD חח)
אבל הדמות היחידה שאני מכירה בלי עבר נוראי זאת סאקורה לוכדת הקלפים..
רגע, בעצם אמא שלי נפטרה. זה גם משהו.

מבינה עכשיו לליבכם מזה לקרוא מגילה. Razz סורי..
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyMon Jul 20, 2009 2:39 am

יאי קראו אני מאושרת rendeer
כן אין בנאדם גם בלי משהו טראומטי בחיים
אבל להגזים והכול זה ממש מעצבן
במיוחד שלכול אחד בהרבה סיפורים שעושים
יש טראומה שהיא לא נחוצה
כמו בסיפור רגיל בלי כוחות
אצל כולם אבא לקח סמים
אמא זרקה אותו
הוא היה רוצח
דברים כאלה שבסיפור רגיל בלי קרבות בלי כלום יש
זה מעצבן אותי $%$#$%$%$^%$
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyMon Jul 20, 2009 9:36 am

ישיהירו, קראתי גם את שלך^^ אבל לא היה לי מה להגיב לוXD
מכירות את האלה הפקאצו"ת שבטיפו, שיש להן אתר ואז הן עושות עמוד אחד שיש בו "סיפור בהמשכים" ואז בסיפור כתוב משהו כמו:
קמתי בבוקר וצחצחתי שיניים. לבשתי את החולצה הוורודה שלי מחברת *חברה כלשהיXD* שיש לה שסע בצד ובלהבלה ואז לבשתי את הג'ינס הצמודים שלי ואת הנעליים השחורות המהממווווות שליSmile
היום בבצפר אני אראה את מתנוש! הוא כזה חתיךךך!!!!"
=.=
חזרה למעלה Go down
pasko
עוגייה באפייה
עוגייה באפייה
pasko

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyMon Jul 20, 2009 4:20 pm

אוי הדירדורXDD
הירו צודקת כול הקטעים של העבר הטרגי בהרשמה לסיפור בלי מלחמה...
למשל היה לי סיפור הרשמה ומשהיא רשמה שהדמות שלה מופנמת וסגורה כי אבא שלה היה רוצח ולקח סמים,ומאד שהוא עזב היא לומדת קנדו כדי להגן על עצמה...והסיפור שלי בכלל היה על שני חברות שעושות התערבותO.ם,תעזבי את הקנדו ותיהיה נורמאליתXD
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyMon Jul 20, 2009 5:34 pm

לומדת קנדו כדי להגן על עצמה... מרתק ביותר. שאנשים כאלה יקראו ארטמיס פאול! הוא ניסה להציל את כבוד המשפחה שלו אחרי שאבא שלו נעלם, בלי ללמוד קנדו! והוא גם החזיר את אבא שלו הביתה! (הו, ארטמיס. *-* וזה בכלל לא בגלל השיער השחור והעיניים הכחולות שלו...)
הירו, לא לדאוג, קראתי את ההודעה שלך. אני קוראת כל הודעה כאן כי אני זאת שבקשה אותן. XD
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyTue Jul 21, 2009 8:40 am

אה ._.
יאי!!!! טאיו!!!! קון-קון!

כאן טסוקי אנשים כאלה זה דבר ממש ממש מעצבן שהסיפור בכלל מדבר בלי כוחות בלי מלחמה בלי כלום
ופתאום מישהו עושה משהו מוגזם ולא הגיוני בכלל לנושא הסיפור >.< דפוקים!!!!!

וטונקס כאילו אני מכירה את הקטע הזה
הייתי נכנסת לאתרים כאלה ואז גיליתי
אווו סיפורי פאקצות בהמשכים ._.
לא!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid
הם באמת ילדות דפוקות לגמרי
ועוד האתרים האלה מצליחים
איך בדיוק !?!?!?!?!? בלאטס!! ><
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyTue Jul 21, 2009 11:21 am

איך בדיוק? זה נורא פשוט-
חצי מהבנות בטיפו הן כאלה!#%$@#^%*%^@
pig הוא חמוד^^
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

הודעהנושא: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyTue Jul 21, 2009 11:41 am

בתחלס כה ...
חזרה למעלה Go down
LovelessA
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
LovelessA

Female
נרשם בתאריך : 17.08.08
מספר הודעות : 644

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyWed Jul 22, 2009 6:11 pm

בתחלס לא רושמים ככה: תכלס! ? ^^" חח
(איזה לא קשורה אני..)

אממ אממ..
ניתקלתי בעוד משהו מעניין..
חלק מהסיפורים בטיפו מלווים בתמונות!
הכוונה נגיד מישהו רושם:
"והיא הלכה למטבח להכין לה טוסט.." או משהו כזה..
ואז ליד רואים תמונה של אנימה שהדמות בתמונה אוכלת עוגה או משהו אחר לא קשור..

חחח המקוריות של אנשים לפעמים מצחיקה אותי
מה שגורם לי לקרוא את הסיפור שלהם גם אם הוא משעמם.. XD
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female

הודעהנושא: :: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyWed Jul 22, 2009 6:31 pm

תאשימו אותי שאני רוסיה ויש לי שגיאות כתיב -0-
סתם סתם זה בסדר
זה שגיאות כתיב גם בגלל שאני רוסיה וגם בגלל הבעיותת קשב וריכוז
צריך רטלין!!!! ><

יש כול כך הרבה דברים מעצבנים בסיפור
אה נפתח אתר חדש או שניים
טאיו לתת לך אותם באישי בטיפו ?
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female

הודעהנושא: Re: מה אתם לא אוהבים בסיפורים?   מה אתם לא אוהבים בסיפורים? EmptyWed Jul 22, 2009 7:02 pm

את יודעת רוסית? איזה כיף לך!!!!!!
חזרה למעלה Go down

מה אתם לא אוהבים בסיפורים?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-