ברוכים הבאים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
ברוכים הבאים

קהילת תה ועוגיות בעיצוב נחמט שלולי הכינה!
הפורום צריך החייאה, אנשים. תזמינו את החברים שלכם ותחזרו להיות פעילים.

אינדקסאינדקס  PortalPortal  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

סיפורים וספרים עדיפים.

Go down 
+2
Taiyou
סאקורה
6 posters
מחברהודעה
סאקורה
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
סאקורה

נרשם בתאריך : 30.08.08
מספר הודעות : 237

סיפורים וספרים עדיפים. Empty
הודעהנושא: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptySun Sep 07, 2008 10:45 pm

יש לי כמה וכמה ספרים שאהבתי ,למשל:
עלובי החיים
זה ספר יפה לדעתי ,ספר בשפה גבוהה ומושקעת , העלילה אולי לא מובנה בהתחלה אבל שוראים יותר ויותר מבינים.
אני ממליצה D:
חזרה למעלה Go down
Taiyou
Earl Grey
Earl Grey
Taiyou

Female
נרשם בתאריך : 17.07.08
מספר הודעות : 439

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyMon Sep 08, 2008 6:19 pm

אמ... אמ... פירוט? את רוצה לעשות המלצה על הספר?
אם כן, אז תכתבי יותר פרטים עליו, כמו את העלילה... XD;
אל תעשי הודעות ריקות כאלה, בשביל זה יש OT.
חזרה למעלה Go down
סאקורה
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
סאקורה

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyMon Sep 08, 2008 7:19 pm

אממ..טוב..טוב>-<
בעיקרון הספר מספר
על כמה דמויות ,זה דיי קשה להסביר,על החיים צרפת , על האנשים שחיים שם, איך הם מתגברם על הקשיים שלהם.
ויש עוד ספר שלספר קוראים 'קוזט' שהוא גירסא קצרה של אחד הסיפורים שם.
הז'אנרים: מתח,מעט אימה,רומנטיקה, הרפתקאות.
כדי להבין יותר כדי לקרוא את הספרD:
חזרה למעלה Go down
Lyra
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
Lyra

Female
נרשם בתאריך : 24.08.08
מספר הודעות : 757

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyTue Sep 09, 2008 10:25 pm

עדיין לא ממש הבנתי... ><"
בכל מקרה, הבנתי שכאן זה המלצות, כן?

אז אני רוצה להמליץ על "הציפור הצבועה", של יז'י קושינסקי.
נלקח מאתר שוונג:

ילד בן 7, ספק יהודי ספק צועני מתגלגל מכפר לכפר ברחבי פולין במהלך מלחמת העולם השניה. הספר מרבה בתיאורים מזעזעים של מערכת נורמות וערכים חולנית, סאדיסטית, רדופת אמונות תפלות, התעללויות, הפקרות מינית ועבודת אלילים שנדמה כי כל אלו נשכחו אי שם בימי הביניים - אבל קיימים בקרב איכרי פולין.
בשלב מסויים, לאחר הכאות,התעללויות וחוויות נוראיות של קור, רעב, בדידות - הילד מאבד את קולו, וזה חוזר אליו רק כש... לא אהרוס לכם את הספר....
זהו ספרו הראשון של יז'י קושינסקי, והינו סמי - אוטוביוגרפי אשר הוא ביקש לראות בו כסיפורם האמיתי של מאות אלפי הילדים שנאלצו לחיות חיים דומים בתנאי המלחמה.

זהו סיפרו הראשון של יז'י קושינסקי, מחבר הספר "להיות שם" (אותו אני הולכת לקרוא בקרוב מאוד.) שהפך לסרט קולנוע מצליח, לפי מה ששמעתי, והתאבד זמן מה לאחר מכן.(ותכלס, אני יכולה איכשהו להבין אותו.)

יש לספר 224 עמודים, אך הוא מכיל כל כך הרבה.
זה ספר מאוד חזק שהשאיר עלי רושם מאוד גדול ואפילו שינה אותי בכמה מקומות.
זה ספר זוועתי. עם קצת ארוטיקה פה ושם, דם, התעללויות ועוד כל כך הרבה יותר מזה. כשאני מסתכלת על הספר עכשיו, קשה לי להאמין שבאמת המשכתי לקרוא אותו, אבל יש משהו בספר הזה שפשוט מושך אותך אליו. אבל בכל זאת אני לא בטוחה שהוא ממש הסיגנון שלכן. ><
הכריכה: [img]סיפורים וספרים עדיפים. 180px-10[/img]
לי יש את הספר מ-1980, והכריכה שונה ויותר מגניבה, תקנאו.
חזרה למעלה Go down
http://toxicbrilliance.deviantart.com/
סאקורה
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
סאקורה

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyWed Sep 10, 2008 9:26 am

נשמע מעניין
חזרה למעלה Go down
Tonks
מוצאת מהתנור
מוצאת מהתנור
Tonks

Female
נרשם בתאריך : 23.09.08
מספר הודעות : 386

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptySun Jul 19, 2009 7:43 pm

תקראו ג'יין אייר! תקראו ג'יין אייר!!!
סתםXD
בכל מקרה, ג'יין אייר הוא רומן רומנטי על רקע המאה ה-19. סיפור מאוד מפורסם, אפילו יש עליו סרטים וסדרות, ואני ממש אוהבת אותו. הוא מומלץ במיוחד לאלה שאוהבות ספרים על רקע היסטורי, על רקע המאה ה-19. זה לא ספר קליל, אבל ברגע שנכנסים לעלילה, קשה לצאת ממנה*~* אני ממליצה לקרוא אותו בחורף. אממ.. אני אתקצר ממש ממש:
ג'יין אייר היא ילדה יתומה שחיה בבית של אשת הדוד שלה, שמת. היא עוברת ללמוד בבית יתומות ולאחר מכן, כשהיא גדולה היא נעשית מורה באותו בית ספר בו היא למדה. לאחר מכן היא מחפשת משרה בתור מורה במקום אחר, ומתקבלת לעבודה באחוזת ת'ורנפילד, שנשלטת ע"י האדון אדוארד (לא, לא מדמדומים=.=)רוצ'סטר בו היא מתאהבת. מכאן מתחיל הסיפור להסתבך.
מומלץ מאוד!! Very Happy
חזרה למעלה Go down
LovelessA
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
LovelessA

Female
נרשם בתאריך : 17.08.08
מספר הודעות : 644

הודעהנושא: Re: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyTue Jul 21, 2009 12:56 am

קראתי את ג'יין אייר באנגלית 3: וראיתי גם את המיני סדרה שעשו עליה! ממש מרתק!! >W< גם ממליצה!
דווקא את הציפור הצבועה לא קראתי אז אני אנסה.. (:
אממ אממ.. אין לי כוח לעשות סיקור ספר כרגע כי אני עייפה, אז אניאעשה מחר. רק עוד 2 מילים..
ארטמיס פאול!!!!! @ W @
לילה טוף. P:
חזרה למעלה Go down
yoshihero call me hero
מוכנה לאכילה
מוכנה לאכילה
yoshihero call me hero

Female
נרשם בתאריך : 09.07.09
מספר הודעות : 882

הודעהנושא: סיפורים וספרים עדיפים.   סיפורים וספרים עדיפים. EmptyTue Jul 21, 2009 9:03 am

"בלי לומר שלום "

תקציר כזה:בבוקר סינתיה מתעוררת עם חמרמורת נוראית וחשש להמשך המריבה עם הוריה. אבל סינתיה מגלה שהתעוררה לבית ריק. הצצה חטופה לחדרי השינה מגלים כי הוריה ואחיה כלל לא ישנו במיטותיהם בלילה. כשהמשטרה מגיעה כבר ברור כי משפחתה של סינתיה נעדרת, אם כי כל חפציהם נותרו מאחור.

הספר:סיפורים וספרים עדיפים. 340776

אוקי הסיפור זה בגוף ראשון ובעלה של סינתיה מדבר
זה מספר שלאחר 25 שנה מאז העלמות של המשפחה של סינתיה
זה עדיין רודף את סינתיה ואפילו את בעלה ואת ביתה
ואז דיי אנשים מסתכלים עליה בצורה מוזרה
לאחר שסינתיה התאריינה בתוכנית טלוויזיה
אז התחילו דברים מוזרים להראות בקשר משפחתה
והגיעו פתאום אחרי 25 שנה רמזים

אני רק בעמוד 256 ויש בספר הזה 364 ^^
חזרה למעלה Go down
http://www.the-mystery.tipo.co.il

סיפורים וספרים עדיפים.